Jerusalem the place to be!!
Jerusalem the place to be!!
Je wist het natuurlijk al lang, maar nu is het ook officieel aangetoond:
Jerusalem is de beste stad in het Midden Oosten en Afrika!
Het toonaangevende reismagazin Travel en Leisure heeft een onderzoek gedaan onder lezers die de regio recent hebben bezocht.
De lezers werd gevraagd om de steden te scoren op basis van het plezier dat men had beleefd aan bezienswaardigheden, kunst en cultuur, dineren, de houding van de plaatselijke inwoners de mogelijkheden om te winkelen.
Jerusalem heeft hiermee Kaapstad naar de tweede plaats gedegradeerd. De stad die de 3e plaats heeft gekregen is ook een bekende namelijk: Tel Aviv!
Het gaat goed met het toerisme in Israel. Dit voorjaar bezochten ruim 1.5 miljoen mensen het land. En dan moeten de belangrijke bijbelse feestdagen nog komen!
Dus als je nog steeds niet weet waar je heen moet gaan op vakantie… Misschien geeft dit nieuws je inspiratie!
Het leuke is dat je met Isreality op reis kunt naar de onbetwiste winnaar van het onderzoek: Jerusalem!
Van 14-22 oktober kun je mee op een reis specifiek naar Jerusalem. Kosten 875 euro.
Klik hier voor meer informatie over deze onvergetelijke reis!
Bron:
http://www.travelandleisure.com/worldsbest/2010/cities/africa-middle-east-cities/15
Meer artikelen uit deze categorie
-
VORIG ARTIKEL
← Blog: Oranjekoorts -
VOLGEND ARTIKEL
Israël ballad wordt YouTube hit →