Eerdere artikelen van Mattitjahu Kranendonk
- Bijbel lezen met Joodse bril
– What is in the name?
- Opvoeden en keuzes
- Woordenlijst met uitleg

“En het gebeurde na het einde der dagen Kajin bracht een mincha (offer) aan/voor de…

2970612724_100fa60525 LEES VERDER »
Abbas

Dit artikel is geschreven naar aanleiding van de lezing van Itamar Marcus, oprichter en directeur van Palestinian Media Watch. Deze lezing vond plaats op 1 februari 2012 bij Christenen voor Israël in Nijkerk.
Mahmoud Abbas, leider van de Palestijnse Autoriteit…

LEES VERDER »

Antisemiet als eretitel

Gretta Duisenberg, de omstreden voorvechtster van de Palestijnse zaak, zegt in een interview op een website dat ze antisemiet „bijna een eretitel” vindt worden.

CDA, ChristenUnie en SGP stelden vorige maand nog Kamervragen over antisemitische uitlatingen van Duisenberg. Op nieuwwij.nl zegt ze dat ze ontzettend moet oppassen met wat ze zegt. „Als ik beweer dat Joodse mensen in Amsterdam-Zuid restaurants annexeren, krijg ik weer een golf kritiek over me heen, maar het is wel waar. Ik zie er niets verkeerds in om dat te zeggen.” Duisenberg zegt verder „te voelen en te denken” als een Palestijnse.

Bron: refdag.nl

4 Reacties op Antisemiet als eretitel

  1. jan willem's Gravatar jan willem
    maart 4, 2010 om 6:57 pm | Link |

    het lijkt mij dan ook een uitstekend idee als ze daar gaat wonen en nooit meer iets van zich laat horen.

  2. roger's Gravatar roger
    maart 5, 2010 om 4:17 pm | Link |

    Dat was in de jaren dertig en veertig van de vorige eeuw ook een eretitel. je leert van de geschiedenis dat we er niets van leren, was meen ik een uitspraak van Mark Twain. Helaas waar.

  3. ard-jan's Gravatar ard-jan
    maart 7, 2010 om 8:40 pm | Link |

    Als ze toch al begint te denken als een ‘palestijnse’dan kan ze beter vast een explosievengordel om doen, dan is het ‘feest’ helemaal compleet voor die duivelse brein van haar.

    • Jan's Gravatar Jan
      juni 15, 2010 om 6:23 pm | Link |

      Met bovenstaande bericht eens, en neem Van Agt, van den Broek en die van Bommel gelijk mee, voordat dat gajus een nieuwe kristalnacht gaan ontketenen met hun uitspraken en gebrek aan historische kennis!!

Laat een bericht achter

You can use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reageer jij?
Voor alle reacties op Isreality.nl geldt:

  • Blijf bij het onderwerp
  • Niet meer dan 400 tekens per reactie (dus ook niet knippen-plakken in verschillende keren!)
  • We beantwoorden graag je vraag, maar eindeloze discussies horen niet thuis op deze site.
  • De redactie behoudt zich het recht reacties te verwijderen of gebruikers te blokkeren.
hangmat
30 april - 7 mei 2012

Heb jij zin om volgend jaar misschien eindelijk je droom waar te maken en naar Israel te gaan? Of ben je al eens in Israel geweest, en móet je gewoon weer terug? Ga dan met Isreality mee naar Israel!

11-13 mei

In november organiseerden we het Isrealityweekend. Was je er bij? Smaakte het naar meer? Of heb je het gemist? En had je er eigenlijk best bij willen zijn… Dan nodigen we je bij deze uit voor het Isreality kampeerweekend van…