Inmiddels zijn we alweer in 2021 beland! Het afgelopen jaar was misschien wel het meest gekke jaar dat jij tot nu toe hebt gehad. Misschien heb je op Oudejaarsdag even teruggeblikt op 2020. Vlogger Hananya Naftali in ieder geval wel en hij maakte er een video van.
In zijn vlog vertelt Hananya over hoe vreemd het afgelopen jaar was geweest. Hij noemt een aantal nare dingen, zoals natuurlijk het coronavirus, de lockdowns en het verliezen van dierbaren. Maar, hij somt ook een hele lijst positieve ontwikkelingen, die in 2020 in Israël gebeurden!
Het afgelopen jaar emigreerden 20.000 Joden naar Israël uit 70 verschillende landen wereldwijd, Bijbelse profetieën werden vervuld!
Bekijk de video hier!
Op een rijtje
Hananya noemt allerlei positieve gebeurtenissen in Israël van het afgelopen jaar:
- Vredesverdragen in het Midden-Oosten met de Verenigde Arabische Emiraten, Bahrein, Soedan en Marokko;
- 2020 was het veiligste jaar voor Israël in de afgelopen 10 jaar, met het minste aantal terroristische aanslagen;
- Israël stond sterk tegen dreiging van Iran en is één van de weinige landen die in opstand komt tegen het Islamitische regime;
- Het afgelopen jaar emigreerden 20.000 Joden naar Israël uit 70 verschillende landen wereldwijd, Bijbelse profetieën werden vervuld;
- Israël was een wereldleider op het gebied van technologie en innovatie. 6 Israëlische innovaties kwamen op de lijst van de beste innovaties van 2020;
- Israël ontwikkelde één van de snelste testen voor het coronavirus, ontwikkelde een masker dat 99,9% virusdodend is (de Sonomask);
- Als het gaat om de gezondheidszorg staat Israël op de vijfde plek.
Hananya: “2020, je was zo’n slecht jaar nog niet. Maar we gaan je niet missen. Dus, vaarwel en opgeruimd staat netjes!”
Hananya Naftali
De Israëlische vlogger plaatst op zijn YouTubekanaal allerlei video’s over dingen die in Israël gebeuren. Zelf is hij Joods, woont hij in Israël en is hij christen. Door middel van zijn video’s wil hij een eerlijk beeld schetsen van de ontwikkelingen en gebeurtenissen in Israël.
Isreality heeft hem geïnterviewd over zijn leven en de video’s die hij maakt. Wil je het interview lezen? Klik dan hier!